Nagrania wideo to jeden z ciekawszych sposobów na promocję miejsc czy firm. Jest to przystępna dla każdego forma przekazu, która zwięźle może pokazać najważniejsze elementy w całej ofercie. Warto więc zainwestować nie tylko w ulotki czy bannery, ale również w firmy reklamowe. Wrocław jest miastem, w którym znajduje się nasze biuro, ale można się z nami skontaktować także mailowo i telefonicznie.

Opublikowane 25.08.2017 w kategorii Wideo

Liczba przetargów czy konkursów marketingowych pokazuje, że wiele firm nie ma agencji do stałej obsługi. Lub ma ale sprawdza, czy u sąsiada trawa nie jest bardziej zielona? Może to kwestia zaufania, wiary a może chęć ciągłego sprawdzania czy może moglibyśmy mieć to samo ale taniej i lepiej? O motywacje trzeba by zapytać pracowników marketingu dużych firm. Ja, jako marketer z ramienia agencji, spróbuję wskazać zalety stałej współpracy z jedną firmą.

Opublikowane 26.07.2017 w kategorii Case study

Projektowanie opakowań czyli z angielskiego packaging, to działka projektowania, w której jako NOMONO mamy duże doświadczenie. Wieloletnie projekty z drukarniami, obcowanie z naszymi wyrobami na co dzień, zmiany założeń i celów klientów – to wszystko sprawia, że możemy Wam przybliżyć zasady, o których trzeba pamiętać w tej pracy.

Opublikowane 03.07.2017 w kategorii Branding

Konsument XXI wieku jest wybredny i wyczulony, nie zachwyca się niskojakościowym materiałem, czy to na Facebooku czy w innych mediach internetowych. Oczekuje konkretów, szczerości i dobrej roboty.

Opublikowane 12.06.2017 w kategorii Case study, Wideo

Produkcja wideo to świetny sposób na promocję firm, produktów ale i miejsc i miast. Spot staje się częstym elementem reklamowym, tuż obok plakatów, ulotek, katalogów czy stoisk targowych. Konsumpcja materiału wideo jest szybsza, nie wymaga wkładu ze strony widza a jednocześnie dzięki zastosowanym środkom wyrazu może wzbudzić spore zaangażowanie. A to właśnie marki, których komunikacja wciąga nas w dyskusję, które nie są nam obojętne – wygrywają w wyścigu konkurencyjnym.

Opublikowane 19.05.2017 w kategorii Case study, Wideo

Treści wideo to coś, co każda firma chce mieć. Czy będzie to spot, czy film instruktażowy, webinar czy też – przy większych budżetach – reklama TV. Wideo to treść, która jest obecnie bardzo pożądana, wysoko ceniona przez portale ale przede wszystkim przez użytkowników. Wideo pozwala wzbudzić zaangażowanie, opowiedzieć historię, nawiązać relację.

Opublikowane 16.05.2017 w kategorii Wideo

Branding często traktowany jest jak ładne ubranie dla marki. Nic bardziej mylnego. Branding jest wyrażeniem charakteru, misji, wizji firmy. Powinien nieść w sobie takie emocje, na jakich nam zależy. Powinien wspomagać szybką i bezbłędną identyfikację z branżą i dekodowanie dokładnie tych jej aspektów, które chcemy podkreślać. Może eksponować pewne cechy a inne ukrywać. Branding wyraża osobowość marki i dlatego jego stworzenie to nie przysłowiowa „bułka z masłem”.

Opublikowane 12.05.2017 w kategorii Branding, Case study

Gdy w 2014 roku spotkało się dwóch znajomych: kreatywny grafik i pomysłowy przedsiębiorca, którzy podczas rozmowy nad szklanką spienionego trunku rozmawiali o pomyśle na życie tego drugiego, wszystko wskazywało na piwny pomysł jakich wiele…

Opublikowane 10.05.2017 w kategorii Branding, Case study

Budowanie świadomości marki, czyli po angielsku branding, to zgodnie z definicją technika marketingowa, polegająca na utrwalaniu w świadomości konsumentów faktu istnienia oraz pozytywnego wizerunku konkretnej marki. Niektórzy interpretują to pojęcie jako po prostu opracowanie logo… nic bardziej mylnego. Co to w praktyce jest branding?

Opublikowane 08.05.2017 w kategorii Branding

Identyfikacja wizualna, naming, projekty etykiet to rdzeń współpracy Browaru Solipiwko ze studiem NOMONO. Wspólna pasja do designu i piwa produkowanego z wysokiej jakości surowców sprawiła, że kompetencje agencji i klienta coraz bardziej się przeplatały.

Opublikowane 02.05.2017 w kategorii Branding, Case study

Model, render, 3D. Każdemu z nas w głowie plączą się te pojęcia, większość pewnie używa ich jako synonimów. Modelowaniem nazywamy w grafice 3D proces tworzenia i modyfikacji obiektów trójwymiarowych.

Opublikowane 11.04.2017 w kategorii Animacja / 3D, Technologia