Projektowanie opakowań czyli z angielskiego packaging, to działka projektowania, w której jako NOMONO mamy duże doświadczenie. Wieloletnie projekty z drukarniami, obcowanie z naszymi wyrobami na co dzień, zmiany założeń i celów klientów – to wszystko sprawia, że możemy Wam przybliżyć zasady, o których trzeba pamiętać w tej pracy.

Opublikowane 03.07.2017 w kategorii Branding

Branding często traktowany jest jak ładne ubranie dla marki. Nic bardziej mylnego. Branding jest wyrażeniem charakteru, misji, wizji firmy. Powinien nieść w sobie takie emocje, na jakich nam zależy. Powinien wspomagać szybką i bezbłędną identyfikację z branżą i dekodowanie dokładnie tych jej aspektów, które chcemy podkreślać. Może eksponować pewne cechy a inne ukrywać. Branding wyraża osobowość marki i dlatego jego stworzenie to nie przysłowiowa „bułka z masłem”.

Opublikowane 12.05.2017 w kategorii Branding, Case study

Gdy w 2014 roku spotkało się dwóch znajomych: kreatywny grafik i pomysłowy przedsiębiorca, którzy podczas rozmowy nad szklanką spienionego trunku rozmawiali o pomyśle na życie tego drugiego, wszystko wskazywało na piwny pomysł jakich wiele…

Opublikowane 10.05.2017 w kategorii Branding, Case study

Budowanie świadomości marki, czyli po angielsku branding, to zgodnie z definicją technika marketingowa, polegająca na utrwalaniu w świadomości konsumentów faktu istnienia oraz pozytywnego wizerunku konkretnej marki. Niektórzy interpretują to pojęcie jako po prostu opracowanie logo… nic bardziej mylnego. Co to w praktyce jest branding?

Opublikowane 08.05.2017 w kategorii Branding

Identyfikacja wizualna, naming, projekty etykiet to rdzeń współpracy Browaru Solipiwko ze studiem NOMONO. Wspólna pasja do designu i piwa produkowanego z wysokiej jakości surowców sprawiła, że kompetencje agencji i klienta coraz bardziej się przeplatały.

Opublikowane 02.05.2017 w kategorii Branding, Case study