Nagrania wideo to jeden z ciekawszych sposobów na promocję miejsc czy firm. Jest to przystępna dla każdego forma przekazu, która zwięźle może pokazać najważniejsze elementy w całej ofercie. Warto więc zainwestować nie tylko w ulotki czy bannery, ale również w firmy reklamowe. Wrocław jest miastem, w którym znajduje się nasze biuro, ale można się z nami skontaktować także mailowo i telefonicznie.

Opublikowane 25.08.2017 w kategorii Wideo

Konsument XXI wieku jest wybredny i wyczulony, nie zachwyca się niskojakościowym materiałem, czy to na Facebooku czy w innych mediach internetowych. Oczekuje konkretów, szczerości i dobrej roboty.

Opublikowane 12.06.2017 w kategorii Case study, Wideo

Produkcja wideo to świetny sposób na promocję firm, produktów ale i miejsc i miast. Spot staje się częstym elementem reklamowym, tuż obok plakatów, ulotek, katalogów czy stoisk targowych. Konsumpcja materiału wideo jest szybsza, nie wymaga wkładu ze strony widza a jednocześnie dzięki zastosowanym środkom wyrazu może wzbudzić spore zaangażowanie. A to właśnie marki, których komunikacja wciąga nas w dyskusję, które nie są nam obojętne – wygrywają w wyścigu konkurencyjnym.

Opublikowane 19.05.2017 w kategorii Case study, Wideo

Treści wideo to coś, co każda firma chce mieć. Czy będzie to spot, czy film instruktażowy, webinar czy też – przy większych budżetach – reklama TV. Wideo to treść, która jest obecnie bardzo pożądana, wysoko ceniona przez portale ale przede wszystkim przez użytkowników. Wideo pozwala wzbudzić zaangażowanie, opowiedzieć historię, nawiązać relację.

Opublikowane 16.05.2017 w kategorii Wideo